- konsultacje fizjoterapeutyczne,
- konsultacje lekarzy ortopedów,
- konsultacje psychologa,
- rehabilitacja, trening funkcjonalny,
- masaż leczniczy,
- fizjoprofilaktyka.
rehabilitacja domowa
Rehabilitacja

MASAŻE

 
MASAŻ KLASYCZNY - jest metodą leczenia fizykalnego stosowaną w wielu jednostkach chorobowych, w której poszczególne techniki oddziaływują bezpośrednio lub pośrednio na wszystkie układy i narządy organizmu.
 
MASAŻ RELAKSACYJNY - wykonywany w celu zniesienia napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskania pełnego rozluźnienia i odprężenia; szczególnie polecany po długotrwałym wysiłku fizycznym jak i psychicznym.
 

MASAŻ LIMFATYCZNY (drenaż limfatyczny) - ma na celu usprawnienie krążenia limfy, a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem, służy likwidacji obrzęków, przyspiesza usuwanie z organizmu produktów przemiany materii; wykonywany jest w stanach zaburzenia gospodarki wodnej w organizmie, w zmianach skórnych związanych z zaburzeniami krążenia limfy, po przebytych chorobach zakaźnych, w nadwadze i otyłości.
 
 
MASAŻ ODCHUDZAJĄCY - którego celem jest rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu oraz poprawa ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemiana materii. Łączy w sobie techniki masażu klasycznego i techniki łącznotkankowe. Jest skuteczny w walce z nadwagą, modeluje sylwetkę oraz likwiduje tkankę tłuszczową z okolic pośladków, bioder i ud. Świetnie sprawdza się jako uzupełnienie kuracji odchudzających, przywracając równocześnie do życia nasze zmęczone ciało.